Opisy sterydów

by

Opisy sterydow (2)Wielu sportowców nie zdaje sobie sprawy z tego, jak wielką krzywdę sobie wyrządzają biorąc sterydy. Oczywiście nie mówię, że są one złe, ale tak się składa, że ktoś, kto dokładnie nie przegląda opisy sterydów, nie jest do końca poinformowany o skutkach, jakie mogą one wyrządzić.
Sama przechodziłam kiedyś przez pewien okres buntu. Moje mięśnie w ogóle nie chciały ze mną współpracować, dlatego też zdecydowałam się na branie sterydów. Gdyby nie opisy sterydów tak na prawdę nie wiedziała bym, jak się za to wszystko zabrać.
Bycie sportowcem nie jest wcale takie łatwe, jak innym się może wydawać. Fajnie jest zdobywać medale i liczyć kolejne sukcesy, ale mało kto zdaje sobie sprawę z tego, ile poświęceń nasz czeka i przede wszystkim ile pracy należy włożyć w to, aby osiągnąć jakieś dobre wyniki. My nie tylko zbieramy pochwały, ale poza tym ciężko pracujemy, aby w końcu coś osiągnąć. Inni ludzie mają prace fizyczne, my przynajmniej lubimy to co robimy i to jest ta jedyna różnica. No i zgarniamy większe pieniądze.

Inne wpisy:

Back to Top