Zone fitness opinieŚrodki na porost włosów

Środki na porost włosów

by

srodki na porost wlosow (2)Która kobieta nie marzy o pięknych, długich włosach? Czasami tuż po ich ścięciu żałujemy swojej decyzji. Co zrobić, kiedy chcemy pobudzić porost naszych włosów? Możemy skorzystać z dostępnych na rynku preparatów lub wypróbować naturalne metody.

Środki na porost włosów możemy znaleźć zarówno w aptekach, jak i w drogeriach. Ich ceny wahają się od kilkunastu, do nawet kilkuset złotych. Ich skuteczność również może być różna. To, co niektórym dało świetne efekty, innym może nie przynieść rezultatu. Warto jednak przed zakupem danego preparatu sprawdzić opinie o nim, które z łatwością można znaleźć w Internecie.
Niektóre panie wolą jednak postawić na naturalne sposoby. Informacje o nich możemy znaleźć np. na forach czy stronach internetowych, ale podzielić się nimi mogą z nami chociażby nasze babcie, bo niejedna z nich korzystała z takich metod. A jest ich sporo To głównie różne substancje nanoszone na włosy, np. sok z cebuli, ale można też spróbować popularnego ostatnio picia drożdży, co daje efekty nie tylko dla włosów, ale dostarcza wielu potrzebnych dla całego organizmu składników. Minusem jest jednak okropny smak.

Inne wpisy:

Back to Top