Siłownia ozone KrakówSzkoła windsurfingu

Szkoła windsurfingu

by

szkola-windsurfingu-1Windsurfing, sport wodny uprawiany za pomocą deski i przymocowanego do niego pędnika żaglowego, ma wielu zwolenników. Ci, którzy uprawiają ten wodny sport, powiedzą, że jest on dla nich niczym powietrze. Daje im wolność, radość, satysfakcję, a do tego uczy jak współpracować z żywiołem natury jakim jest woda. Windsurfing to przyjaciele, którzy razem z Tobą uprawiają ten sport, to piękna plaża i woda- żywioł, którego nie da się okiełznać. Windsurfing ma wiele różnych odmian: freeride, freestyle, formuła, slalom.

Dla kogo ten sport?

Niektórzy uważają, że windsurfing to ekstremalny sport przeznaczony dla nielicznych i, że nie wszyscy zdołają się go nauczyć. Nic bardziej mylnego. Wszystkiego krok po kroku nauczy Cię szkoła windsurfingu. Tam dowiesz się jak operować deską. Oczywiście na początek nie będziesz wykonywać różnych wariacji z deską, na to nawet nie licz. Wszyscy mają trudności, ale nie wolno się poddawać. Wystarczy, że będziesz się na niej utrzymywać i będziesz płynął (nieważne w jakim kierunku). Dopiero z czasem opanujesz tę sztukę.
Niezmiernie ważny jest fakt, że szkoła windsurfingu ma w swoim zasobie profesjonalny, nowoczesny sprzęt. Nowoczesne deski są o wiele szersze i są stabilniejsze natomiast żagle są poręczne i nie ograniczają widoczności.
Szkoła windsurfingu to na pewno coś dla Ciebie!

Inne wpisy:

Back to Top