Odżywianie sportowe

Nie utrzymuj błędnego przekonania, że żywienie sportowe – są to specjalistyczne suplementy przeznaczone tylko dla wytrenowanych sportowców i kulturystów. Początkowo tworząc tę kategorię suplementów, nikt nie zakładał, że wejdą w styl życia niemal każdej osoby dbającej o swoje zdrowie, urodę i kulturę fizyczną własnego ciała.

 

 

W końcu odżywianie sportowe jest przede wszystkim sposobem na poprawę naszego organizmu poprzez jego transformację. Więcej, zadania do rozwiązania są różne. Jedno odżywianie sportowe pomaga uzyskać masę mięśniową a drugie – schudnąć. Musimy zrozumieć, że specjalne suplementy diety tylko uzupełniają główną dietę, a takie nie są. Pomagają osiągnąć cel, ale nie są celem samym w sobie.

Odżywianie sportowe jest już szeroko rozpowszechnione nie tylko wśród profesjonalistów, ale także wśród entuzjastów sportu.

Wyznaczając sobie tak cenne cele jak przyrost masy mięśniowej, po prostu przybieranie na wadze lub odchudzanie, szybkie odchudzanie i spalanie nadmiaru tłuszczu, sprawienie, że ciało wytrzymają zwiększony stres lub po prostu utrzymanie zdrowia, musisz zwrócić szczególną uwagę na dietę.

Niemal wszystkie te cele są związane z ekstremalnymi warunkami dla organizmu, wymagającymi w każdym przypadku określonej specjalnej diety sportowej lub odpowiedniego odżywiania sportowego.

Odżywianie sportowe dzieli się na dwie główne kategorie:

Suplementy, które promują przyrost mięśni, zwiększają wytrzymałość. Należą do nich gainery lub mieszanki białkowo-węglowodanowe, białka lub mieszanki wysokobiałkowe, aminokwasy, w tym kreatyna, BCAA i inne.
Suplementy pomagające zmniejszyć wagę. Ta kategoria obejmuje spalacze tłuszczu, karnitynę, blokery apetytu.

Kompleksy witaminowe i mineralne, przeciwutleniacze i przydatne kwasy tłuszczowe można również uznać za odżywianie sportowe. Te suplementy poprawiają zdrowie, zwiększają aktywność, zachowują piękno.

Nasz sklep internetowy oferuje szeroką gamę odżywek dla sportowców, w tym niedrogie. Oczywiście nie będziemy w stanie zaoferować Ci WSZYSTKIEGO, który produkowany jest dzisiaj w tej branży. Ale zebraliśmy najlepsze produkty światowych producentów żywienia sportowego, które zdobyły uznanie wśród konsumentów i przeszły certyfikację. Współpracuj tylko z oficjalnymi i wyłącznymi dystrybutorami światowych marek, takich jak: Optimum Nutrition, Ultimate Nutrition, Dymatize Nutrition, BSN, MHP, SAN, MuscleTech, Universal Nutrition, Gaspari Nutrition, Syntrax, Weider itp., Daje nam prawo do zagwarantowania jakości sprzedawanych towarów i jego autentyczność.