Pielęgnacja przeciwstarzeniowa: jak usunąć zmarszczki

Twój organizm jest w stanie wyprodukować wszystko, czego potrzebuje skóra, niezależnie w każdym wieku. To, że traci tę umiejętność, jest jednym z mitów, które spajają przemysł kosmetyczny. Tak, z biegiem czasu ta zdolność słabnie, ale dzieje się to znacznie później, niż się powszechnie uważa. O wiele więcej korzyści wynika z tego, co skóra dostaje od wewnątrz.

 

 

 

 

Najważniejszą rzeczą jest zrozumienie, że ciało jest jedną całością. To nie jest komputer, w którym w przypadku awarii niektórych jego części wystarczy go po prostu wymienić lub naprawić. W naszym ciele wszystko jest ze sobą powiązane. A skóra jest głównym wskaźnikiem problemów.

 

Jak zachować młodą i piękną skórę?

Dziś producenci kosmetyków narzucili nam ideę, że od 25 roku życia skóra potrzebuje pielęgnacji przeciwstarzeniowej. Rzeczywiście, niestety, niektóre dziewczyny już w tym wieku zauważają zmiany w swojej skórze. Ale to wcale nie oznacza, że ​​musisz zacząć smarować specjalnymi kremami. Oznacza to, że musisz zrozumieć przyczyny pogorszenia stanu skóry. Uwierz mi, w wieku 25+ nie powinno być oznak starzenia – oczywiście przy odpowiednim odżywianiu i stylu życia.

W tym artykule nie podam przepisów na cudowne kremy itp. Opowiem Ci o warunkach, w których Twoja skóra będzie młoda i zdrowa znacznie dłużej niż u innych osób w wieku 25+, 30+ i 50+.

Dlaczego jest to ważniejsze niż używanie kremów? Twoje ciało jest w stanie samodzielnie wyprodukować wszystko, czego potrzebuje Twoja skóra w każdym wieku. To, że traci tę umiejętność, jest jednym z mitów, które spajają przemysł kosmetyczny. Tak, z biegiem czasu ta zdolność słabnie, ale dzieje się to znacznie później, niż się powszechnie uważa.

O wiele więcej korzyści wynika z tego, co skóra dostaje od wewnątrz. Cokolwiek nałożysz na zewnętrzną powierzchnię skóry, daje tylko tymczasowe rezultaty i maskuje problemy, które nigdy nie znikają.

 

Zasady utrzymywania młodej i pięknej skóry oraz zapobiegania powstawaniu zmarszczek

Porozmawiajmy najpierw o żywieniu.

· Pij dużo czystej wody. Nie herbata, nie kawa, a już na pewno nie zupa. 2 litry wody dziennie nawilży Twoją skórę jak żaden inny superprofesjonalny krem.

· Mnóstwo świeżych warzyw i owoców. To witaminy, błonnik roślinny, pierwiastki niezbędne dla organizmu. Nie bój się, że owoce mogą zawierać azotany – chemii w naszym świecie nie da się uniknąć w 100%. Ale to lepsze niż jedzenie prawie całkowicie syntetycznej żywności.

· Najważniejsza zasada: nigdy nie przejadaj się. I nie napełniaj całkowicie. Wszystkie problemy wynikają z tego, że jemy więcej, niż potrzebuje organizm. Spróbuj ograniczyć jedzenie, a zobaczysz, że jesteś bardziej energiczny i wyglądasz świeżo.

· Spożywaj większość posiłków rano. Po 18 (a nawet lepiej po 14) wskazane jest, aby nic nie jeść – organizm nie będzie miał czasu na strawienie tego pokarmu, powstają toksyny. Ale jeśli nic nie jest niemożliwe, po prostu pij kefir lub jedz duszone warzywa.

· Istnieje wiele kontrowersji związanych z wegetarianizmem, ale osobiście jestem przekonany, że mięso, jak nic innego, starzeje organizm . Przynajmniej zastąp ją rybą – jest zdrowsza i lżejsza.

· Zapomnij o alkoholu. Cóż, albo zapomnij o tym na tak długo, jak to możliwe. 2 razy w roku jest jeszcze do zaakceptowania, ale raz w miesiącu na pewno wpłynie na Twoją skórę. Czy widziałeś twarze alkoholików? To doskonały przykład wpływu alkoholu na skórę.

· Nigdy nie stosuj diety. Każda monotonna dieta wyczerpuje organizm, a po dietach z reguły następuje „cofnięcie się” – w rezultacie otrzymujesz wyczerpany organizm i taką samą wagę. Jeśli masz problemy z nadwagą, nie staraj się jak najszybciej się jej pozbyć – nic z tego nie wyjdzie. Przejdź na prawidłowe odżywianie i ćwiczenia – z czasem zyskasz piękną sylwetkę i zdrowie . Działaj stopniowo.

Pielęgnacja przeciwstarzeniowa: jak usunąć zmarszczki

 

I trochę więcej o zdrowym stylu życia:

· Jeśli palisz, to też musisz coś z tym zrobić. W asoryayutsya nie tylko płuca. Po prostu ustal priorytety – co jest dla Ciebie ważniejsze: wyglądanie od młodości do starości czy palenie?

· Przestrzegaj codziennej rutyny. Wstań rano tak wcześnie, jak to możliwe i ciesz się tym. Spać co najmniej 8 godzin. Ogólnie wyszkoleni ludzie mogą spać mniej, ale jednocześnie trzeba ściśle przestrzegać wielu zasad, na które we współczesnym świecie nie każdy może sobie pozwolić. Więc przynajmniej idź spać przed 22:00 i wstawaj nie później niż o 7:00. Wtedy zapomnisz o obrzęku i zasinieniach pod oczami.

· Ćwiczenia fizyczne! Pożądane na świeżym powietrzu. Wybierz to, co jest bliżej Ciebie: biegaj, spaceruj, ćwicz jogę lub coś innego. Nie będę mówił o korzyściach płynących z ćwiczeń fizycznych dla całego ciała – na pewno o tym wiesz, przypomniałem ci tylko raz.

· Żyj w harmonii ze sobą. Zaakceptuj siebie za to, kim jesteś, kochaj siebie. Stwórz wokół siebie pozytywną atmosferę, ciesz się każdym dniem i dziękuj światu za wszystkie dobre i złe rzeczy, które Cię otaczają. Wypełnij się wewnętrznym stanem szczęścia. Szczęście to eliksir młodości, dostępny dla każdego! Pisałam o tym na samym końcu, ale tak naprawdę to najważniejszy warunek młodości i urody. Aby zrozumieć, jak to wpływa na skórę i wszystko inne, możesz przeczytać tę wspaniałą książkę.

W każdym wieku powinna istnieć jedna pielęgnacja: tak naturalna i prosta, jak to tylko możliwe.

Jesteś tą jedyną. Nie bądź leniwa, zadbaj o swoją skórę. Nie spodziewaj się, że wymyślisz cudowny krem, który odmłodzi Cię na kilka lat w jednej aplikacji. To się nigdy nie wydarzy.

Zapewniam Cię: przy zdrowym stylu życia pozostaniesz młody tak długo, że osoby wokół ciebie będą tym zdumione i zapytają cię, jak to osiągnąłeś. Ale niestety większość dziewcząt jest zbyt leniwa, by brać na siebie siebie w ten sposób, z całą powagą. Pokonaj to, a mając 40 lat będziesz wyglądać na 30, a 50 na 35. Stań się kobietami, które są brane za przykład i podziwiane w każdym wieku! Uwierz mi, możesz to zrobić.

 

 

Źródło:mynaturalcare.net